Tokat’ta yeni açılan yollarda asfalt çalışması

Tokat Belediye Yöneticisi Av. Eyüp Eroğlu, yeni açılan yollarda belediye ekipleri tarafından yapılan asfalt çalışmalarını tarafında inceledi.

Yeni Mahallede yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını Lider Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte bölgesinde inceledi. Bahçelievler ve Altıyüzevler Mahallelerinde devam eden çalışmalarla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Lider Eroğlu, “Bugün belediyemizin yol asfalt çalışmalarının tamamını mahallinde inceledik. Birinci olarak Şehirlerarası Otobüs Terminali gerisindeki Yeni Mahalledeyiz. Burada yeni açtığımız caddemiz hem terminal gerisinden Behzat Bulvarına, hem de hastane gerisine açılan ana arter bir yol oldu. Ekiplerimiz asfaltlama işine başladılar. Önümüzdeki birkaç güne asfaltını da tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Ayrıyeten Bahçelievler Mahallesi Ağbayır Mezarlık yolunda parke çalışmalarımız süratli bir halde devam ediyor. Altyapsını, kavşaklarını, yol düzenlemelerini tamamlayarak o kesimde yaşayan kişilerimizin o muhtaçlıklarını da gidermiş olacağız” dedi.

Lider Eroğlu, Altıyüzevler Mahallesi Yenişehir Caddesinden Fidanlık ortamında de yeni yol açma çalışmalarını tamamladıklarını tabir ederek, “Zira bu nahiyelerde yapılaşmaların artmasıyla birlikte nüfusun çoğaldığı bir nahiye. O kesimdeki yolun açılması talebini yanına getirmek için kamulaştırma çalışmalarımızı tamamlayarak, altyapısını yaptık ve yolun asfaltını yaparak halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu. – TOKAT

Menşe: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir