Tokat’ta maganda kurşununda 3 kişi yaralandı

TOKAT‘ın Niksar kazasında düğünde kimliği meçhul bireyler tarafından tabancayla açılan ateş sonucu mermilerin isabet ettiği 3 kişi yaralandı. 
Hikaye dün akşam 22.30 sıralarında kazaya 17 kilometre uzaklıktaki Çiçekli köyünde meydana geldi. Çiçekli köyünde oturan Saadettin Erarslan, (40) Sinem Eraslan (13) ve Abidin Eraslan (35) bir yakınlarının köyde düzenlenen düğününe gitti. Düğün sırasında kimliği belgisiz şahıslar tabancayla havaya ateş etmeye başladı. Mermilerin isabet etmesi sonucu Sinem Eraslan göğsünden, Saadettin Eraslan karın nahiyesinden Abidin Eraslan ise elinden vurularak yaralandı. Yaralılar etraftakilerin ihbarıyla hikaye noktasına gelen sıhhat hizmetlileri tarafından ambulanslarla Niksar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Yaralılardan Saadettin Eraslan buradaki birinci müdahalesinin akabinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Pratik Hastanesi’ne, Sinem Eraslan ise Tokat Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Jandarma düğünde tabanca ile ateş açıp 3 kişinin yaralanmasına sebep olan şahısları tespit etmek için çalışma başlattı. 

Kök: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir