Tokat’ta maganda kurşununda 3 kişi yaralandı

TOKAT‘ın Niksar kazasında düğünde kimliği bilinmeyen insanlar tarafından tabancayla açılan ateş sonucu mermilerin isabet ettiği 3 kişi yaralandı.
Hikaye, dün akşam 22.30 sıralarında kazaya 17 kilometre uzaklıktaki Çiçekli köyünde meydana geldi. Çiçekli köyünde oturan Saadettin Erarslan, (40) Sinem Eraslan (13) ve Abidin Eraslan (35) bir yakınlarının köyde düzenlenen düğününe gitti. Düğün sırasında kimliği meçhul bireyler tabancayla havaya ateş etmeye başladı. Mermilerin isabet etmesi sonucu Sinem Eraslan göğsünden, Saadettin Eraslan karın nahiyesinden Abidin Eraslan ise elinden vurularak yaralandı. Yaralılar etraftakilerin ihbarıyla hadise yanına gelen sıhhat hizmetlileri tarafından ambulanslarla Niksar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Yaralılardan Saadettin Eraslan buradaki birinci müdahalesinin akabinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Tatbik Hastanesi’ne, Sinem Eraslan ise Tokat Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Jandarma düğünde tabanca ile ateş açıp 3 kişinin yaralanmasına sebep olan kimseleri tespit etmek için çalışma başlattı.

Kök: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir