Tokat Madalya kürsüsünde evlilik teklifi

Madalya kürsüsünde evlilik teklifi
Tokat’ta düzenlenen Topçam Şenliği Yağlı Güreşleri’nde, kategorisinde 1’inci olan Güreşçi Sabit Yetkin (33), kendisini izlemeye gelen kız arkadaşı Tansu Kılıçaslan’ı (24) kendi mahalline 1’incilik kürsüsüne çıkartarak evlenme teklif etti.
Tokat Belediyesi’nce Gümenek mesire yerinde Topçam Şenliği Yağlı Güreşleri gerçekleştirildi. 450 sporcunun katıldığı güreşlerde Kırkpınar Baspehlivanı Ali Gürbüz finalde Faruk Akkoyun ile karşılaştı. 658’inci Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin başpehlivanı Ali Gürbüz rakibini finalde mağlup etti. Gürbüz’e kupa ve madalyasını Tokat Belediye Lideri Eyüp Eroğlu verdi.
KÜRSÜDE EVLENME TEKLİF
Küçük, orta, büyük kategorisinde 1’inci olan Sabit Yetkin ise armağan alacağı sırada kendisini izlemeye gelen kız arkadaşı Tansu Kılıçaslan’ı yanına çağırıp kendi yanına madalya kürsüsüne çıkartarak evlenme teklifi etti. Büyük şaşkınlık yaşayan Kılıçaslan erkek arkadaşının teklifini kabul etti.
Çok heyecanlı oluğunu söyleyen Sabit Yetkin “Ne diyeceğimi bilemiyorum, anlatamıyorum. Dilim damağım tutuldu. Kendisini çok seviyorum. Kendisi için bu az bile. İnşallah daha da mesut edeceğim. Onu çok seviyorum, bir ömür de seveceğim. 7 gündür güreşteyim. Yorgunluktan hiç bir şey hissetmiyorum lakin kendisini görür görmez bütün gerilimimi unuttum” dedi.
Tansu Kılıçaslan ise, “Ben bu türlü bir şey beklemiyordum. Benim için büyük şok oldu. Çok heyecanlıyım şu anda. Çok memnunum, ben de onu çok seviyorum” diye konuştu.

Kök: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir