Songül karlı, memleketi tokat’ta hayranlarıyla buluştu

TOKAT‘ta bu yıl 22’ncisi düzenlenen Topçam Şenlikleri’nde Türk Halk Müziği sanatkarı Songül Karlı, memleketinde hayranlarıyla buluştu.

Tokat Valiliği ve Tokat Belediyesi tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenen Topçam Şenlikleri kentte çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Şenliğin 3’üncü gününde Yeşilırmak kenarında Tokat’ın kültürünü tanıtmak maksadıyla El Sanatları Stantları, Klasik Yavru Oyunları şovları yapıldı. Şenlikler kapsamında Yeşilırmak’ta birinci sefer flyboard gösterisi düzenlendi. Etkinlikte sporcu İsa Mert’in gösterisi beğeni topladı. Suya dalıp çıkan sporcunun gösterisini vatandaşlar ilgiyle izledi. 

Flyboard aktifliğinin akabinde Türk Halk Müziği sanatkarı Songül Karlı birbirinden hoş türküleriyle konser ortamını dolduran Tokatlıları coşturdu. Konser sonrasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Karlı, memleketinde olduğu için memnun olduğunu söyleyerek, “Memleketime gelmeyeli çok oldu. Benim için çok keyifli oldu. Memleket hoşmuş, tatil köyü üzere olmuş. Önce hamama gideceğim. Daha sonrada Tokat Kebabı yiyeceğim. Tokatlıları çok seviyorum.” dedi. 

Menşe: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir