Köydes Toplantısı Yapıldı

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi “KÖYDES”  İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı Vali Cevdet Can Başkanlığında yapıldı.

‘Yüksek Planlama Kurulu’ nun Köylerin Alt Yapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) ne ilişkin 20.01.2015 tarih ve 2015/1 nolu kararı ile tahsis edilen 2015 yılı KÖYDES ödenekleri ile yapılacak yatırım programı görüşülmek üzere İl Tahsisat Komisyonu 2015 yılının ilk toplantısı Vali Cevdet Can Başkanlığında yapıldı.

Özel İdare toplantı salonunda Vali Cevdet Can Başkanlığında yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Bülent Karacan, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Dizer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Çinkılıç,  İl Sağlık Müdürü Dr. Sadettin Yazı, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Mehmet Şahin, İl Halk Sağlığı Müdürü Cihat Zülfüoğulları,  İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Ali Yavaş ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı temsilcisi Mehlika Dicle katıldı.

Toplantıda Yüksek Planlama Kurulu’ nun köylerin alt yapı yatırımlarına ilişkin 20.01.2015 tarih ve 2015/1 no lu kararı ile tahsis edilen 2015 yılı KÖYDES ödenekleri ile ilimiz köylerinde yapılacak köy yolları, I. ve II. Kat asfalt kaplama, beton yol, köy içi beton parke ve içme suyu yatırım teklifleri görüşülerek karara bağlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir