‘Hoş Geldin Bebek’ Uygulaması

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “hoş geldin Bebek” uygulaması kapsamında ikiz bebekleri olan aileyi evlerinde ziyaret ederek destek oldu.

Tokat’ta ikiz bebekleri dünyaya gelen Tülin ve Mehmet Evcimen çiftini ziyaret eden Başkan Eroğlu, eşi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte ziyaret etti. İkiz bebekleri Zülal ve Şirin ile birlikte üç çocuklarının daha olduğunu belirten anne Tülin Evcimen, ziyaretlerinden ötürü Başkan Eroğlu ve eşine teşekkür etti. İkizlerle yakından ilgilenen Başkan Eroğlu ve eşi, yanlarında getirdikleri hediye çantasını da aileye takdim etti. İçerisinde Bebek bezi, şampuan, ıslak mendil, tulum ve Bebek bakım kitapçığı gibi yeni doğmuş bir bebeğin ihtiyacı olacak birçok malzemenin yer aldığı çantaları anneye teslim eden Başkan Eroğlu, diğer üç kardeşe de saat ve futbol topu hediye etti.

Sosyal belediyeciliği çok önemsediklerini belirten Başkan Eroğlu, “Halk ile belediye arasında direkt bir iletişim koridoru oluşturma, toplumsal kopukluğu onarma ve şehrimizde bir kenetlenme sağlama gayretindeyiz. İnşallah bu iki bebeğimizde ilimize ve ülkemize hayırlı birer evlat olacaklardır. Allah kazasız belasız büyümeyi nasip etsin” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir