Hava almak için otomobilden inen anne ve kızlarına araba çarptı: Anne can verdi

Tokat’ın Erbaa kazasında akılalmaz bir kaza meydana geldi. D-100 yolu Değirmenli köyü yakınlarında Amasya Cezaevi’ndeki yakınını ziyaret eden Erdal Yücel ayakkabı değiştirmek için, aracını güvenlik şeridine çekerek park etti. Hava almak için araçtan inen eşi ve iki kızına, hafif ticari araç çarptı. Kazada, Erdal Yücel’in eşi Yıldız Yücel ölürken, kızları Rümeysa (14) ve Hayrünisa (15) Yücel ile hafif ticari araçtaki 3 kişi de yaralandı.

Yıldız Yücel vaka mekanında hayatını kaybetti, Rümeysa ve Hayrünisa Yücel ile hafif ticari araçtaki Mürsel, Elif (64) ve İpek Koca (52) yaralandı. Yaralılar, ihbar üzerine hadise noktasına gelen sıhhat ekiplerince yapılan birinci müdahalelerinin akabinde Erbaa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Yapılan incelemelerin akabinde Yıldız Yücel’in cansız vücudu de tıpkı hastanenin morguna kaldırıldı.

Kaza sırasında öbür araçta bulunan ve vakası duyarak gelen Yıldız Yücel’in kız kardeşi Hanife Tepe, hudut buhranı geçirdi. Ayakkabı değiştirmek için arabasını durduran ve kazada hafif yaralanan sürücü Erdal Yücel de gözyaşlarına boğuldu. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

Menşe: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir