Görme Engelliler B1 futbol 2. Ligi 1. devre karşılaşmaları

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonunun (GESF) 2019 yılı faaliyet programında nokta alan Görme Engelliler B1 Futbol 2. Ligi 1. devre müsabakaları Tokat‘ın Erbaa kazasında başladı.
Erbaa Gençlik Hizmetleri ve Spor Kaza Müdüriyeti halı meydanında düzenlenecek olan müsabakalar öncesi program düzenlendi.
Programa Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Yöneticisi Ertuğrul Karagöl, Tokat Gençlik Hizmetleri Gençlik ve Spor Bölge Yöneticisi Cemil Çağlar, Kaza Emniyet Yöneticisi Erol Alkan, Erbaa Gençlik Hizmetleri ve Spor Kaza Yöneticisi Raif Ünal, kurum yöneticileri, sporcular ve vatandaşlar katıldı.
Programında konuşan Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, “Erbaa’mıza lâtif geldiniz,burada sizlerle olmak hakikaten daha hoş, şunu bilin ki her vakit yanınızdayız. Her vakit sizlerle beraberiz. Bu aktifliği istediğiniz her an, istediğiniz her gün Erbaa’da yapmanızı istiyoruz.” dedi.
Erbaa Belediye Yöneticisi Ertuğrul Karagöl ise kendilerinin konut sahipliği yaptıklarından ötürü keyifli olduklarını tabir ederek, “Bu cins tertipleri Erbaa’da layıkı ile eksiksiz bir biçimde yapmaya niyetliyiz. Bütün sporculara muvaffakiyetler diliyorum.” diye konuştu.
Yedi gün sürecek B1 futbol 2. Ligi 1. devre müsabakalarında Bakırköy, Elazığ Harput, Eskişehir, Gaziantep Mithat Enç, İki Eylül, Malatya Yeşilyurt ve Ordu Spor GESK olmak üzere 8 grup uğraş edecek.

Kök: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir