Erbaa’da Kadın Cinayeti

Tokat Erbaa’da Kuaför Çalışanı Kadın Öldürüldü

Erbaa’da kuaför çalışanı kadın öldürüldüTOKAT’ın Erbaa ilçesinde 39 yaşındaki Yeliz Yaprak imam nikahıyla birlikte yaşadığı 45 yaşındaki Sebahattin Varol tarafından tabanca ile çalıştığı kuaför salonunda vurularak öldürüldü.

Erbaa ilçesinde 39 yaşındaki Yeliz Yaprak imam nikahıyla birlikte yaşadığı 45 yaşındaki Sebahattin Varol tarafından tabanca ile çalıştığı kuaför salonunda vurularak öldürüldü.

Olay, akşam saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi, Ziya Durmuş Caddesinde bulunan Gönül Elik’e ait kuaför dükkanında meydana geldi. İlçede işsiz olan Sebahattin Varol kendisinden ayrılmak isteyen imam nikahıyla birlikte yaşadığı Yeliz Yaprak ile konuşmak için çalıştığı kuaföre geldi. İddaya göre dükkana giren Sebahattin Varol, bir anda Yeliz Yaprak’a tabanca ile ateş açtı. Vücuduna isabet eden kurşun sonrası Yeliz Yaprak, yaralandı. Sabahattin Varol ise daha sonra kendisine ait 06 DAV 13 plakalı otomobille olay yerinden kaçtı. Talihsiz kadın olay yerine gelen ambulansla Erbaa Devlet Hastanesine kaldırıldı. Fakat, Yeliz Yaprak hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yeliz Yaprak’ın bir önceki evliliğinden iki kız çocuk sahibi olduğu öğrenildi. Hastanede ölüm haberini alan talihsiz kadının annesi Saliha Yaprak ‘yavrum’ diye feryat etti. Sebahattin Varol olayın ardından polis ve jandarmanın yaptığı çalışma sonrası yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir