Erbaa Müftülüğü ‘Değerler Eğitimi’ semineri verdi

Erbaa Müftülüğü tarafından 04.12.2014 tarihinde Tepeşehir Yatılı Bölge Ortaokulu’nda ”Değerler Eğitim Semineri’’ verildi.

Erbaa Müftülüğü ve Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde pansiyonu bulunan İlköğretim ve Ortaöğretim okullarında ‘’Değerler Eğitimi Semineri’’veriliyor.

Bu kapsam da Tepeşehir YBO’ da Erbaa müftüsü Mehmet Ceylan ve Erbaa Vaizi Hüseyin Arslan tarafından öğrencilere yönelik seminer verildi. Tepeşehir YBO’da düzenlenen seminere okul müdürü Harun Uzun, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Düzenlenen seminer öğrenciler tarafından ilgi ile dinlendi. Değerler Eğitimi Seminerinde ”Güzel Ahlak”başlığı altında öğrencilerin birbirlerine, çevrelerine, ailelerine karşı davranış şekilleri, sevgi saygı ve sorumluluk alanlarında üzerlerine düşen görevlerin neler olduğu ile ilgili bilgiler örnekleri ile anlatıldı.

Erbaa Müftülüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce koordine edilen ve Erbaa müftüsü Mehmet Ceylan ve Erbaa vaizi Hüseyin Arslan tarafından verilen ”Değerler Eğitimi Semineri’’ önümüzdeki günler de pansiyonu olan diğer ilköğretim ve ortaöğretim okullarında da düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir