DHA YURT – Tokat’ta maganda kurşununda 3 kişi yaralandı

TOKAT‘ın Niksar kazasında düğünde kimliği müphem insanlar tarafından tabancayla açılan ateş sonucu mermilerin isabet ettiği 3 kişi yaralandı.
Hadise dün akşam 22.30 sıralarında kazaya 17 kilometre uzaklıktaki Çiçekli köyünde meydana geldi. Çiçekli köyünde oturan Saadettin Erarslan, (40) Sinem Eraslan (13) ve Abidin Eraslan (35) bir yakınlarının köyde düzenlenen düğününe gitti. Düğün sırasında kimliği belgisiz şahıslar tabancayla havaya ateş etmeye başladı. Mermilerin isabet etmesi sonucu Sinem Eraslan göğsünden, Saadettin Eraslan karın ortamından Abidin Eraslan ise elinden vurularak yaralandı. Yaralılar etraftakilerin ihbarıyla hadise noktasına gelen sıhhat vazifelileri tarafından ambulanslarla Niksar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Yaralılardan Saadettin Eraslan buradaki birinci müdahalesinin akabinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Tatbik Hastanesi’ne, Sinem Eraslan ise Tokat Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Jandarma düğünde tabanca ile ateş açıp 3 kişinin yaralanmasına sebep olan kimseleri tespit etmek için çalışma başlattı.
IMAJ DÖKÜMÜ:
——————————-
-Hastaneden umum ve detaylar
Haber-Kamera: Fatih YILMAZ – Halil İbrahim YEL/ TOKAT,

Menşe: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir